FEEDBACK

  Щиро вдячний Вам, як організатору навчання, а також Kevin Grey and Daria Ivakhnenko за проведений тренінг. Вважаю за необхідне принципи, викладені в змісті тем, прийняти за обов'язкові для проведення робіт при подальшому бурінню свердловин. Насамперед, обовязкове ведення графіку  власної ваги, ваги затяжки і посадки, використання цих графіків для визначення можливості нарощування, підйому  бурильного інструменту,  також межі максимально допустимої посадки при спуску інструменту, а також для розробки режимних показників буріння. При аналізі теми  ʺлюдський фактор прихоплення інструментуʺ для себе вважаю , що необхідно знаходити щось середнє між їхнім і нашим розумінням людського фактору (детальніше обговорити можна буде при майбутніх зустрічах)   Решта тем (Механізми прихоплення бурильного інструменту,  очищення стовбуру свердловини, труби в промивальній рідині, якість та геометрія стовбуру свердловини, моделювання та моніторинг осьового та крутного навантаження та інші) були також цікаві і необхідні для організації і проведення робіт по бурінню свердловин. -  Інженер-супервайзер Департаменту буріння Іван Грицьків.

 

Тренінг унікальний. Інструктор дає глибоке розуміння процесів, що відбуваються в свердловині базуючись на індикаторах які можемо спостерігати на поверхні, варіанти рішень і їх наслідки. Знання, отримані на тренінгу, застосовуватиму під час планування майбутніх свердловин.

Той факт, що матеріал викладений технічною українською мовою – перевершує всі очікування.  Оксана Микита.

 

Добрий день! Навчання сподобалось, фахове викладання матеріалу в цікавій динамічній формі, отримав багато важливої інформації. Кевін проводив тренінг професійно. Виникае бажання відвідувати таки тренінги ще багато разів. Дякую за тренінг. - Андрусенко Юрій,
інженер-супервайзер департаменту буріння